Zakres usług

Firma Premium Service zajmuje się kompleksową organizacją przyjęć okolicznościowych. Dysponujemy zapleczem gastronomicznym oraz sprzętem, który umożliwia organizację przyjęć w domach, firmach oraz na otwartych przestrzeniach. Ponadto posiadamy własną salę bankietową przystosowaną do obsługi przyjęć okolicznościowych do 80 osób. Mamy również dostęp do drugiej sali bankietowej, która może pomieścić do 140 osób.

 

Wesela


 


W sali bankietowej Premium Service możesz zorganizować kameralne wesele, podczas którego jesteśmy w stanie zaoferować bardzo wysoką jakość obsługi oraz wyszukane menu w atrakcyjnej cenie Dodatkowym atutem jest letni ogródek wraz ze stacją grillową, w którym można wypić aromatyczną kawę lub zrobić pamiątkowe zdjęcia. Dysponujemy również większą salą, na której można przygotować wesela dla 120-140 osób.

Przyjęcia rodzinne i okolicznościoweSala bankietowa Premium Service to również doskonałe rozwiązanie do organizacji przyjęć rodzinnych takich jak chrzty i obiady po komunii św. Dzięki dużej przestrzeni goście czują się swobodnie, a wynajem sali na wyłączność gwarantuje utrzymanie rodzinnej i przyjaznej atmosfery. Dodatkowo zapewniamy atrakcje dla najmłodszych, którzy mogą pobawić się w zorganizowanym dla nich kąciku np. oglądając bajki. Dostępna przestrzeń umożliwia również organizację przyjęć urodzinowych, podczas których aranżujemy miejsce do tańczenia oraz obsługę barmańską. Dla rozśpiewanych gości mamy do zaoferowania przyjęcia z wykorzystaniem sprzętu do karaoke.


Bankiety okolicznościowe, konferencje, szkolenia i imprezy integracyjne


 


W naszej szerokiej ofercie znaleźliśmy miejsce na organizację bankietów okolicznościowych w różnych miejscach w Warszawie i okolicach. Dysponujemy zapleczem technicznym, które pozwala przygotować bankiety praktycznie w każdym miejscu, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Jakość naszej usługi poparta jest wykorzystaniem sprzętu renomowanych i klasowych producentów.


Grille, pikniki i festyny


 


Otwarta przestrzeń nie jest przeszkodą, lecz kolejnym atrakcyjnym miejscem do organizacji przyjęć. Karkówka i kiełbaski z grilla, chleb ze smalcem, a do tego uśmiechnięta obsługa zagwarantują miłe wspomnienia z przyjęć typu barbeque. Nasze doświadczenie pozwala nam również na obsługę dużych imprez plenerowych, takich jak: otwarte pikniki lub festyny.